Black & White

Opublikowano przez:: Camilla Camille Dnia: Wednesday, June 7, 2017 Komentarz : 0 Obejrzano: 1433

Duet ponadczasowy: biel i czerń. Pomalutku chowamy na półeczki w domowych pieleszach ponure kolory, kierujemy stylizacje w stronę słońca, niech się nie wystraszy ciemnych barw. Odwracamy kolory w dzisiejszym zestawieniu. Z czym łączyć białe spodnie?! Właściwie rzecz idzie o każdy kolor górnego wdzianka. Oczywiście jest jedno "zależy" - a od czego? - na pewno od pogody, bo gdy mocniej zawiewa warto narzucić przedłużenie rękawka, lekka kurtkę, by nie obciążać bieli. Nie bójmy się jasnych kolorów, szczególnie Panie, które rękoma i nogami bronią się przed pokazywaniem według własnego mniemania "nadmiernych kilogramów". Odpowiednio zestawione białe spodnie trendy przez cały ciepły sezon. Dzisiejszy kontrast dwóch klasycznych kolorów, ostry. Wybrałam włoskie jeansy rurki, zapinane na guziczki, prosta nogawka podpowiada, jaką górę mogłabym dobrać. Czarna bluza By o la la w celowo utworzone dziury, charakterystyczne dla obowiązującego modnego looku 2017. Jesienią i zimą bluzę wykorzystamy do zestawienia z kozakami w codziennym outficie.

Skórzane - czarno srebrne buty, z mobilnymi bransoletkami, wybijanymi dżetami w tym połączeniu wybrałam na wietrzny dzień. Dziurki w bluzie wprowadzają klimatyzację do obiegu :-)

W czasach kiedy zalewa nas fala taniej chińszczyzny i Turcji, tej gorszej jakości, kiedy butiki, które stawiają na jakość, na wzory będące pierwowzorem borykają się porównywaniem cen "podobnego - jednak nie tego samego", Babskie Miejsce koronuje gatunek, polską jakość, podpierając się włoskimi trendami, hiszpańskimi, a nade wszystko oryginalnością. Cieszymy się, że nasze wspaniałe klientki, których jest coraz więcej doceniają nasze starania, a przede wszystkim serce, jakie wkładamy w naszą pracę. Wspaniałe uczucie, gdy Nasz Butik jest inspiracją dla innych biznesów, gdy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom.

Related by Tags

Komentarze

Zostaw komentarz